Uwaga! Twoja przeglądarka jest w bardzo starej wersji.
Zaktualizuj ją natychmiast.

Odstaw IE6 do lamusa

Korzystasz z bardzo starej wersji Internet Explorera (6.0). Nie jest ona wspierana przez producenta i stanowi potencjalne zagrożenie. Jeśli jesteś w pracy i widzisz tę wiadomość, skontaktuj się ze swoim administratorem i poproś o aktualizację przeglądarki.

Aby dowiedzieć się, dlaczego powinieneś dokonać aktualizacji, kliknij w poniższy link:

Tak, chcę dowiedzieć się więcej

GCPI jest producentem programów dedykowanych na zamówienie dla firm. W ramach działalności efektem końcowym są:

Najważniejszą cechą projektowanych przez nas aplikacji dedykowanych jest proces wspólnego z Klientem określania funkcjonalności tworzonego systemu. Dzięki temu finalny produkt jest w pełni dopasowany do indywidualnych potrzeb zamawiającego.

Aplikacje webowe to programy dostępne poprzez sieć, z których użytkownicy korzystają przy pomocy przeglądarki internetowej. Aplikacja instalowana jest wyłącznie na serwerze, na nim znajdują się bazy danych i to po stronie serwera wykonywane są prawie wszystkie obliczenia. Używana jest tutaj metoda „cienkiego klienta”, gdzie użytkownikowi wystarczy do pracy z systemem tylko przeglądarka internetowa z obsługą JavaScript.

Przewaga aplikacji webowych nad windowsowymi wynika przede wszystkim z ich instalacji wyłącznie na serwerze, dzięki czemu ich aktualizacja i modyfikowanie nie wpływa na oprogramowanie zainstalowane na stanowiskach klienckich. Pozwala to znacząco ograniczyć koszty związane instalacją oprogramowania na wielu stanowiskach, kontrolą zgodności jego wersji i administracją komputerami pracowników.

Wszelkie prawa zastrzeżone 2010 © by GCPI.PL - Usługi informatyczne Gorzów Wielkopolski

NAPISZ:

Podaj nick

Wprowadź email zwrotny