Uwaga! Twoja przeglądarka jest w bardzo starej wersji.
Zaktualizuj ją natychmiast.

Odstaw IE6 do lamusa

Korzystasz z bardzo starej wersji Internet Explorera (6.0). Nie jest ona wspierana przez producenta i stanowi potencjalne zagrożenie. Jeśli jesteś w pracy i widzisz tę wiadomość, skontaktuj się ze swoim administratorem i poproś o aktualizację przeglądarki.

Aby dowiedzieć się, dlaczego powinieneś dokonać aktualizacji, kliknij w poniższy link:

Tak, chcę dowiedzieć się więcej

Przed zakupem jakiegokolwiek komputera trzeba zadać sobie pytanie: do czego używany będzie zestaw?. Po co kupować wydajny komputer który będzie używany do pracy biurowej? Wyróżnia się cztery podstawowe konfiguracje komputerów:

  • Komputer do pracy biurowej - zwykle używany do pracy z pakietami biurowymi, przeglądania Internetu. Nie jest ważna wydajność, oczywiście komputer musi być na tyle mocny, aby działać stabilnie z dedykowanym systemem operacyjnym. Wystarczy tutaj zintegrowany układ graficzny, dźwiękowy i karta sieciowa.
  • Komputer domowy - służy do wielu zadań. Główne z nich to przeglądanie Internetu, komunikatory internetowe, gromadzenie domowej galerii zdjęć, muzyki.
  • Centrum Multimedialne - wykorzystywane do odtwarzania muzyki MP3, filmów DivX, DVD, przeglądania zdjęć, obróbka zdjęć i filmów.
  • Komputery do gier - Dzisiejsze gry są jak wiadomo bardzo wymagające. Tutaj wszystkie komponenty wpływają na płynność animacje w grze. Komputery do gier są przy tym dużo droższe od innych maszyn.

Wszelkie prawa zastrzeżone 2010 © by GCPI.PL - Usługi informatyczne Gorzów Wielkopolski

NAPISZ:

Podaj nick

Wprowadź email zwrotny